Gülçin Ergül Fan

Eğer Gerçek Bi Gülçin'ciysen Üye Olursun.

AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

Haftanın Üyesi Kuralları

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Eren-Ji Ezgi
Admin

MesajKonu: Haftanın Üyesi Kuralları   Paz Nis. 12, 2009 4:01 am

Arkadaşlar biliyosunuz "Haftanın Üyesi"ni seçiyoruz artık. Tabi ki bu önümüze gelen herhangi bi üye olmicak. Hafta içerisinde en çok çalışan, çaba gösteren, konu-mesaj vs. paylaşımı çok olan ... üyelerimiz haftanın üyesi olma hakkını kazanıcak.
Böyle bişeyi eğlenceli olsun diye yapıyoruz, sizden ricam; bunun için kavga etmemeniz, aranızda sorunlar olmaması. Eğer ( örnek ) bu hafta olamazsan, haftaya "Haftanın Üyesi"ni seçerken bir önceki hafta yaptıklarına da bakıcaz.

1- Bir üye ardı ardına 2-3 hafta "Haftanın Üyesi" olamaz.
2- Haftanın Üyesi'ni seçerken, onLine oLma süresine de bakılmaktadır. Ancak çok az etkisi olacaktır. Herkes giremeyebilir. Özellikle okul ve sbs hazırlığı yapanlar için onLine oLma süresini dikkate almıyoruz.
3- Haftanın Üyesi olmak isteyen konu da açmalıdır, sadece mesaj yazarak Haftanın Üyesi olamaz.
4- Tabi ki kurallara uymanız gerekmektedir. O hafta içinde uyarı, ban vs. ile cezalandırılmışsa Haftanın Üyesi olamaz.
5- Başta da sölediğim gibi, bu uygulama eğlence içindir. Bunu rekabete çevirmemenizi istiyorum.
6- Açılan konuların yararlı olması da ele alınıcak. Mesela : arkadaşınıza hediye gibi birçok konu açtıysanız bunların size yararı olmaz Wink
7- Ha bir de, yalakalık yapmayın lütfen Very Happy
8- Adminlerle muhatap olup "Beni Haftanın Üyesi seçer misiniz? Tüm hafta çok çalıştım" gibi sözler sarfederseniz, bu bir ban sebebi olur . BENDEN SÖLEMESİ Wink

Umarım bunlar dikkate alınır. !

Büşrammm =)
Kullanıcı profilini gör

Haftanın Üyesi Kuralları
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» basketbolun kuralları
» Aralık Ayının üyesi (NURUSEMU)
» 13-Mart-2010 Cumartesi Dizi Reyting Sonuçları Günlük Reytingler Size Bravo !